Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most számoltam meg a fogaim,...

Most számoltam meg a fogaim, és alul 12 van, felül pedig 16. A tudomány jelenlegi állása szerint,32 fogamnak kéne lenni a 4 bölcsesség fogammal együtt. Hol a többi fogam? :D 26 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvitte a Fogtündér..😇
2014. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csírahiányos vagy. Nagyon gyakori jelenség. Bölcsesség foga sok mindenkinek ki sem nő egyáltalán, vagy sokkal később, mint azt hiszik. Fogorvostan hallgató vagyok, van fogászati szaknyelvem, ott ilyeneket kell megtanulnom, hogy a bölcsességfog 20 éves korig tör elő. 22 vagyok , most indult meg az első... szóval azok miatt nem aggódnék, vagy vannak, vagy nincsenek, lehet elő sem törnek soha. A másik kettő pedig valóban csírahiány lehet.
2014. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!