Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segitseeeeg. Van egy szuvas...

Segitseeeeg. Van egy szuvas fogam, törtek le belőle kisebb darabok emiatt, és most annyira fáj hogy nem tudok aludni, csak sírva forgolódom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már vettem be egy panadolt éjfélkor, azután kb fél órát tudtam aludni aztán kezdődött elölről. Anya nem engedte hogy még egy gyógyszert bevegyek, próbáltuk pálinkával lezsibbasztani azt a részt, de hatástalan. Muszáj lenne aludnom,

mert holnap suli, de képtelen vagyok :(((((

Valaki valami segítség, könyörgöm......



2014. nov. 4. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ja és fájós foggal bemész a suliba? Inkább fogászatra menj.

Addig meg rágcsálj szegfűszeget ha van otthon, elvileg érzéstelenít, bár én még nem próbáltam, csak hallottam mástól.

2014. nov. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Máris megnézem hogy van-e itthon.

Egyébként igen, megyék suliba, a fogaszatra időpontot kell kérni :(

2014. nov. 4. 02:07
 3/11 anonim ***** válasza:

A fogászatra időpont kell, de sürgős esetben anélkül is ellátnak, és az erős fájdalom az.

Esetleg bemehetsz a fogorvosi ügyeletre is, akár most is bevihetnek a szüleid, ha ennyire fáj.

2014. nov. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem akarok ennyi problémát okozni :(

Kibirom reggelig valahogy, aztán ha már fent leszek, könnyebb lesz nem odafigyelni rá. Most meg marad a borogatas és a szegfűszeg.

2014. nov. 4. 02:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Jobbulást!

Aspirin, Algoprin, Algoflex, Cataflam, Donalgin.

2014. nov. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Melyik fogról van szó, hány éves vagy?
2014. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bal alsó ötös és hatos között van a szuvasodás, az ötösből törtek le darabok. 16 éves vagyok.
2014. nov. 4. 16:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj el vele dokihoz minél előbb, valószínűleg gyökérkezeléssel meg lehet még menteni.
2014. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam időpontot, és nagyon remélem hogy elég lesz a fúrás és tömés, sosem volt még ilyen bajom :(((
2014. nov. 4. 17:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, mi volt a dokinál?
2014. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!