Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan mondjam meg a fogorvosn...

Hogyan mondjam meg a fogorvosnak h nem akarom hordani az ejszakai fogszabalyzot, mert betenni alig birom ha meg sikerul verzik az inyem es szetszakad a szam szinte ugy faj, meg van h majdnem hanyok tole? Aludni meg aztan foleg nem tudok benne! ?

Figyelt kérdés

tudom ugyis azt mondana h ha nem hordom visszatorzulnak a fogaim , de mar 3 honapja levettek az allandot es azota 1x volt bent az ejszakai de egy remalom volt ... es csak annyira "torzult el" hogy ahol kihuztak 1-1 fogamat lett 1mm meg 3mm-es res ami egyaltalan nem latszik ...

tudom hulyeseg de en sose voltam az aki ugymond szembeszall masokkal ezett is felek megmondani ezt az orvosnak...



2014. nov. 9. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sem hordtam, mert hozzád hasonlóan gyűlöltem, annyira természetellenesnek, kényelmetlennek éreztem. Az alvás számomra annyira békés és megnyugtató tevékenység, hogy a kettő összeférhetetlen volt.

Az én fogaim egy kicsit sajnos vissza is kancsultak, de annyira nem zavar.

Jó lenne ha az orvosodhoz őszinte lennél. Ha normális ember és szakorvos, akkor találkozott már ilyennel, és meg kell, hogy értse. Esetleg tud ajánlani valamit, pl sínezés, bár erről én se tudok sokat, vagy valami egyéb alternatívát.

2014. nov. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt , nos o kifejezttem gyerekekkel foglalkozik ugyhogy biztos h talalkozott mar ilyennel ...

hat megkerdezem hatha tud ajanlani mast , ha nem akkoer ez van - par mm elcsuszas meg nem a vilag vege ... megerti megerti ha nem nem ... :|

2014. nov. 9. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen, neked is olyan van, ami úgy néz ki, mint a bokszolóknak a fogvédő?? :D Nekem annyira fájt, h esténként felébredtem rá...én megvártam a 18-at, addig jártam az ellenőrzésre, aztán nem mentem többet.
2014. nov. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen műanyag vagy én nemtudom mi... ja nekem is sikerült betennem, örültem is , aztán hajnal 3kor arra keltem hogy az ínyemből ömlik a vér, mikor levettem bal oldalt a fejem majd szét szakadt + a fogam, az egész arcommal együtt... élmény volt úgy ülni reggelig... :) -.-
2014. nov. 9. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:

beszélj vele teljesen őszintén!

nem kérhetnél esetleg állandó, rögzített ívet a fogaid mögé?

2014. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!