Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tudnék tenni, hogy fogásza...

Mit tudnék tenni, hogy fogászati kezelés alatt ne könnyezek, remegjek és izzadjak? Érzéstelenítési fogfúrás-nagy lyuk esetén, kicsinál nincs ez?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok, ezért nem adnak be érzéstelenítőt.

Ma csinálták egy az egyik fogam, azt hittem megveszek, pedig fájdalom csillapítót vettem be. Úgy könnyeztem, mintha sírnék, remegtem a székben, nagyon kellemetlen.

Mit tudnék ez ellen tenni?


2014. nov. 17. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj egy nagypofájú, szabadszájú orvoshoz, aki majd a humorával helyretesz.
2014. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Allergiás vagy a lidokainra? És ez mennyire biztos? Csak mert ez elvileg elég ritka. Csalánkiütés, viszketés, nyelési nehézségek, ilyesmi megvolt? Mindenesetre ha tényleg, akkor is létezik más fogászati érzéstelenítő is, beszéld meg a fogorvossal.
2014. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bekékültem tőle, hámlott a bőröm.

Nincs más, csak ilyen málnaízű zselé, de az meg semmit sem ér.

Körzeti rendelés.

2014. nov. 17. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Lidocain allergiásnak pl.Ultracaint lehet adni. Ez drágább, de egyre többen használják, mert gyulladt fogra is hat. Keress olyan dokit, aki használja.
2014. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem sajnos magánfogorvosra, körzetis pedig adott.
2014. nov. 18. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor elvezd ahogy faj ...
2017. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!