Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan és mivel kezeljem a...

Hogyan és mivel kezeljem a kirepedt ajkamat?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje küszködök ezzel,miszerint egyszer kiszáradt az alsó ajkam és emiatt kialakult rajta egy seb,ami nagyon nehezen gyógyul.Mivel alapvetően vidám ember vagyok,ezért rengeteget vigyorgok és röhögök,ekkor általában átreped a seb és kissé vérzik.Ha éjszakára bekenem,akkor reggelre ismét sebes.Nem nagy terjedelmű,hanem középtájon egy kis egyenes vonás az ajak külső részén.Eddig kentem már labellóval,sima bőrápolóval,újabban a Neutrogena Norvég formulás testápolót használom,de ugyanaz az eredmény.Mit és hogyan kellene használnom,hogy elmúljon?Nagyon zavar,mert emiatt ugrik pár dolog :(
2014. nov. 19. 20:58
 1/7 anonim válasza:

[link]

Ezt ajánlom.

2014. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Méz:)
2014. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi volna, ha elmennél bőrgyógyászhoz
2014. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Bepanthent-
2014. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hú de sok válasz.Kezdem a mézzel,mert az van idehaza.
2014. nov. 19. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Használt legalább?
2014. nov. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyadék bevitel nagyon fontos lányomnak is ez volt kevés folyadékot ivott amiota két litert iszik rendbe jött nem tudom mennyit iszol és mit?de neki bejött a olyadék bevitel
2014. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!