Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Végbél körül több helyen...

Végbél körül több helyen kirepedt bőr, viszketés, mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje húzódó probléma számomra, hol helyre jön hol visszajön hol kevésbé hol erőteljesen...
2010. dec. 3. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Neogranormon, popsikrém??

Esetleg orvos???

2010. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esténként sudocrem is jó rá! És napközben figyelj oda,hogy száraz legyen,pl ha meg vagy izzadva,akkor hajszárítóval szárítsd.
2010. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
az eccerű nivea krém is jó rá
2010. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kék tégelyes Niveánál nem nagyon van rosszabb krém a világon, nem hogy ne hidratál még inkább árt mint használ, hatóanyag nincs benne semmi, csak paraffin, meg glicerin, amúgy is kézkrém.

Kozmetikus vagyok amúgy és az első válaszoló.

Egyébként nagybátyámat sajnálatosan pelenkázni kellett, neki az orvos írt fel egy elég drága (kb.3000 ft) krémet direkt ilyen kicsípett, sebes fenékre mert a szokásos popsikrém nem használt, sajnos nem tudom mi a neve, de sztem recept nélkül is kapható, ha bemész a patikába és mondod, hogy mire kéne, nem muszáj elmondani, hogy neked kell, mondhatod, hogy a nagymamádnak, szerintem tudnak segíteni.

A Boruw kenőcs is jó lehet még rá, és az olcsó is, patikában keverik.

2010. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

vegyél krémet 3ezerér, mer a kozmetikus azt mondta....

nekemis voltmár ott kirepedt bőröm, 2 napig kentem niveával és elmúlt. veszteni nemvesztesz vele és nemkerül 3ezerbe se

2010. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg szöveget értelmezni, olvasd el amit írtam még egyszer, azért mert nem jó választ írtál és ennek én hangot adtam, még nem vagyok bunkó hülye, csak a kérdezőnek akarok jót.

A Neogranormon pont erre való és egyáltalán nem drága, pár száz forint, első körben azt javaslom. (MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER AZ NEOGRANORMON KENŐCS ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Neogranormon kenőcs hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére.)

Nem azt mondtam, hogy azt a drágát vegye, csak írtam, hogy a nagybátyámnak azt írták fel, de ha elmegy a patikába biztosan tudnak javasolni több készítményt is.

De vegyél vmi bolti minden hülye azt veszi sz@rt és kend egy tök érzékeny területre, mert egy hozzá nem értő azt mondta, éppenséggel ártani is árthat, baromira nem tesz jót a bőrnek, megkérdezhetsz erről bármilyen szakembert.

2010. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy nivea krémmel kenném, amúgy sem szeretem, viszont van sudocremem meg neogranormonom is, megpróbálom azokat! nagyon jó lenne már ha rendbe jönne mert igen kellemetlen tud lenni :(
2010. dec. 4. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

ejjj a kozmetikus barátunk de ideges lett :D

azért mert te nemvagy kibékülve a niveával és mert kozmetikus vagy az nemazt jelenti h a nivea az egy szar. nagyon sok ember szereti, mert nekik jó. száraz bőrre meg végképp. ne légy ideges, nyugodj meg :D

én beírtam ide a saját válaszom, saját tapasztalatom alapján. nivea volt otthon, azzal kentem, és tök meggyógyult, mért ne írhatnám akkor be?

neked meg semmi jogod azt írni h rossz választ írtam. rossz válasz nincsen, max egy-két ideggörcs ember aki kozmetikus és véleménye van...

2010. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül az én véleményem az hogy rossz, mint mondtam a tanáraink erre a borzalomra külön felhívták a figyelmet, hogy mennyire nem rossz.

Nem lettem ideges, nem tudom miből gondoltad. Neked is van biztos szakmád amit szeretsz és azt tanultad, értesz hozzá, és ha valaki olyasmit írna, ami nyilván rossz Te is kijavítanád.

2010. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló tünetekre Reparon kenőcsöt használtam, nekem jó volt. Meg "nagyvécén" popsitörlőt ;)
2010. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!