Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Összejönnétek egy olyan...

Összejönnétek egy olyan lánnyal, aki nagyon tetszik nektek, de büdös a szája?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy konkrétan gyönyörű lánnyal. Amikor megjelenek vele vhol, mindenki megnézi, ill. a barátaim is irigykednek rám. Nekem azonban ez a "kis" problémám van vele... A rágót ne tanácsoljátok, hisz sokszor rágózik, a rágó azonban hamar elveszti nála a hatását...
2014. nov. 20. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Gyönyörű a gyümölcs, de belül rothadt...".


Bocsi, hirtelen ez jutott eszembe =-)


Nézd, ennek sem így, sem úgy nem lesz jó vége. Ha tovább maradsz vele, de pusztán "Nem akarom megbántani" okból nem szólsz neki, előbb-utóbb rátalálsz egy másik lányra, mert elveszti a "kis probléma" miatt a varázsát a kapcsolat.


Ha megmondod neki, megvan az esély arra, hogy magába száll és végre elkezdi mosni a fogait. Ha nem, akkor na bumm! Keresel másikat... személy szerint legyen akármilyen topmodellgyönyörűségharánézekszétszedném a csaj, ha büdös a szája... én nem tudnék együtt lenni vele sehogy... =-/

2014. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy cukorbeteg, és amiatt kellemetlen a lehellete? Ki kéne vizsgáltatnia magát, mert akár ez betegség jele is lehet. Nem feltétlenül cukorbetegség, lehet, hogy valamelyik foga rossz, vagy nem zár megfelelően a gyomra. Mindenesetre óvatosan adagold be neki.
2014. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen csoporttársam, konkrétan genny szagú volt a lehelete. Érdekes és mindig volt mindenféle pasija. Bár nem sokáig. Szerintem egyik sem bírta elviselni, de szólni senki sem mert neki. Nem tudom azóta volt-e már fogorvosnál, de rá fért volna szegényre.


Már idősebb vagyok, így szólnék, akkoriban még problémáztam ilyeneken, meg nem mertem...


Amúgy elvileg most vagy a rózsaszín köd időszakban, most még ezt szinte észre se kéne venned, de ha már most így feltűnik és zavar... Hát később szerintem rosszul leszel tőle.

2014. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a barátaid is csak addig irigylik majd, míg nem beszélnek vele, és meg nem érzik. Bár lehet neked nem fognak szólni, de egymás között megbeszélik majd, hogy ba.ki te is érezted?
2014. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül azért büdös, mert nem mossa. Feltehetően vannak rossz fogai és/vagy fogköve. Esetleg nyitott gyomorszája van, vagy ha acetonos a lehelete akkor még az is lehet, hogy cukorbeteg.

Ha elég értelmes, akkor biztos felfogná, hogy nem bántani akarod, csak valahogy kedvesen kellene vele közölni, nem célozgatni, azt nem szeretik a csajok általában. :) A praktikákat felejtsd el, ha tényleg kapcsolatot akarsz akkor az egyenes út a legrövidebb.

Viszont nekem ez fura, hogy csinos, jól néz ki, de a szájhigiéniájára ennyire nem igényes? Remélem azért más testrészeinek az ápoltságára jobban ad. :D (bocs)

2014. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán össze. Apróság nálam.
2014. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szó nincs arról, hogy nem mossa a fogát, vagy igénytelen! Sőt, nagyon szépek a fogai is!

Kaptam egy privát üzenetet is, miszerint talán refluxos. Ez mit jelent? Hogyan lehet kideríteni? Egyébként kifejezetten szégyenlős lányról van szó.

2014. nov. 20. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még hozzátenném, hogy ha sokat rágózik, akkor lehet hogy észrevette és tud róla, csak nem meri megemlíteni másoknak. A rágózásnak viszont van egy olyan hátulütője hogy nem hogy megoldaná a problémát, de fokozza a gyomor savtartalmát, ami csak erősíti a szagot.

Praktikákat én sem ajánlanám, jobb ha konkrétan megbeszéled vele és biztosítod hogy mellette állsz és elkíséred az orvoshoz... Lehet hogy először meghökken vagy zavarba jön, de egy jó kapcsolatban nem fog fennakadni ilyesmin.

Sok sikert! :)

2014. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen és segítenék neki megoldani a problémát
2014. nov. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A refluxról rengeteg anyagot találsz a neten, belgyógyász tudja kideríteni, ez okozza-e a bajt.
2014. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!