Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemreg eszrevettem h a fogam...

Nemreg eszrevettem h a fogam es az inyem kozott van egy res. Mi lehet ez? . Nagyon megijedtem . Koszi a valaszokat

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell érteni, hogy a fogad lóg a levegőben ??
2014. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vízszintesen???? VAgy függőlegesen?
2014. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Használj Parodontax fogrémet, és fogselymet is, mert oda könnyen bemegy a kajamaradék, és frankón begyuladhat.


#1-2, szerintem úgy érti a kérdező, hogy a fogígy nem tapad rá a fogára, hanem kicsit "eláll".

2014. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira megijedtél menj el egy fogorvoshoz. Mégiscsak rólad van szó. Ha eddig nem volt ott az a rés, akkor biztos történt valami
2014. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szamo77db ***** válasza:
Talán sorvad az ínyed. Sürgősen fordulj fogorvoshoz, mert ha ez így van, idővel egyszerűen kihullanak a fogaid. Fogorvos tudna igazán segíteni neked!
2014. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na akkor most, Én ! kijavítom a kérdező kérdését,hogy mások is értsék,hogy igazából mit is akart kérdezni a kérdező de maga a kérdező is tudja meg,hogy mit akart kérdezni.

Kedves kérdező, javítsál ki ha és amennyiben nem jól vagy pontosan teszem fel helyetted a saját kérdésedet amit kérdezni szerettél volna. ( igen sajnos néha elő fordul itt a gyakorin,hogy a kérdező helyett másnak kell feltennie azt a kérdést amit igazából a kérdező szeretett volna kérdezni)

Íme a kérdés :

Nemrég észrevettem, hogy a fogkoronám és az ínyem között van egy rés. Mi lehet ez? Nagyon megijedtem. Köszi a válaszokat.

Íme a válaszom a kérdésedre:

Sajnos a fogíny sorvadás következménye miatt alakult ki a problémád. Fordulj fogorvoshoz és tetessél a fogadra új fogkoronát. Sajnos ez mindenkinél elő fordul az évek alatt akinek van fog koronája. Rövid válaszként ennyi.

2014. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os úgy érted, hogy műfog koronája van? Mert ugye minen fognak van koronája.De valószínű a fogínyre gondolhat.
2014. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es igen, arra gondoltam ,hogy a valamikor egészséges fogra, valamilyen okból, fogkoronát kellet felhelyezni.

Arra a meg állapításodra nem tudok választ adni,hogy minden fognak van koronája,mivel nem vagyok fogorvos.

Mint nem fog orvos azt mondom,úgy gondolom, hogy nem minden fognak van koronája (pl: metsző fogak,szemfog)

2014. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy én is kijavitsak mindenkit sajnos nekem is van egy kis rés az inyem és a fogam között fognyaki kopás helytelen fogmosás pont most folyamatos fogászati kezelés alatt állok és nekem nincs rajta korona a rendes fogam elöl de alul van a szájadlás részen lezedték a fogkövet és eddig azért nem volt látható
2014. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!