Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napja fáj két felső hátsó...

Pár napja fáj két felső hátsó fogam, lehet oka a bölcsesség fog is? (lent)

Figyelt kérdés

Pár napja fáj két hátsó egymás melletti fogam felül, mintha pl lyukas lenne. A bal oldalról van szó, ma már három egymás melletti fogam is fájt és volt hogy a bal állkapcsomra is ráment.

A leghátsó fogam mellett (ahol volt egy foghúzásom régebben) is fáj az íny, ezért tiszta kézzel hátranyúltam, hogy vajon be van-e dagadva vagy mi a helyzet? És akkor éreztem, hogy nő a fogam, a teteje ki van bújva.


A kérdésem az lenne ebből, hogy lehetséges, hogy nem is azért fáj annyira a két hátsó fogam mert annyira rossz, hanem mert nő a bölcsességfogam?


Ma megyek fogorvoshoz és én szinte fóbiás vagyok ilyen téren, csak jó lenne tudni egy kicsit a lehetőségeimet, még ha így látatlanba is el tud valaki látni 1-2 gondolattal, tapasztalattal. Köszönöm!


2014. nov. 24. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen fájdalmam volt és ha tényleg érzel fogat akkor az a bölcseség fogad az!Nekem is nagyon fájt de vettem be rá fájdalomcsillapítót ugy kicsit jobb volt.Mondjuk én nem tom mennyi idő kell míg ki bújik teljesen de nekem van ugy is,h szétnyílt az ínyem és épp csak a fogam tette van kint ott meg is állt!Én orvoshoz nem mek mert ugyan ugy félek mint te és ha nem jó vagy kihuzza vagy pedig tovább vágja az ínyt,hogy tudjon tovább bújni!Nekem ezt mondták páran!
2014. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!