Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem hathat egyik gyógysz...

Miért nem hathat egyik gyógyszer sem a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap behelyeztek egy csapot az egyik fogába, ugyanis letört belőle egy darab(mondhatni "üveg fogú", mert rendszeres ápolás mellett is nagyon gyengék, már kiskora óta)... adtam neki egy flector-t, és egy algopirint. a flectort azonnal meg is itta, de fél óra múlva se volt semmi hatása... majd titokban(nem vettem észre) bevette az algopirint is. az se igen hatott... ma a fogorvosa felírt neki cataflan-t, és be is vett belőle, de semmi hatása. nagyon nyomja az ínyét a csap, szegényem nagyon rosszul van :/

2014. nov. 26. 21:44
 1/4 anonim válasza:
Bár nemtudom mi az a csap az lehet a baj, hogy ezek a bogyós fájdalomcsillapítók eloszlanak az egész testben, ez a csap meg szerintem nagyon koncentrált, egy pontban fáj, szerintem valami ehlyi érzéstelenítés kéne neki, bár akkormeg lezsibbadna az arca..
2014. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha, valahogy énis így gondoltam. egyébként orvosi fém csap. két fog részt fog össze. lidokain stpray jutott az eszembe, de az csak egy pillanatnyi megoldás lenne... köszi a választ :)
2014. nov. 27. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy 1-2 hét múlva múlik csak el. mire a csontok hús megszokják azt a izét amit belétettek.
2014. nov. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csapot :D remélem nem. a fogorvosa max 2 napot mondott. ma ment el újra fogdokihoz
2014. nov. 27. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!