Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Forróság lett a fejemben a...

Forróság lett a fejemben a lidokain adrenalin szuritol, ez normális vagy szétment egy ér a fejemben? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
sose volt ilyen hátso also bölcsesség fogat akarta kihuzni,beadta a szurit és a szuráskor egy hasitást éreztem a fülemnél és forroság szaladt a fejembe,majdnem elájultam remegtem nem birtam a fejem felemelni. Annyira rosszul lettem hogy nem huzta ki. Azota fáj a tarkom.remegtem sokáig .volt ilyen nektek is vagy aggodjam?

2014. dec. 6. 05:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyet miért nem mondod meg rögtön a rendelőben? Lehetséges hogy ideget ért a tű, de ha rendesen hat a zsibbadás (nem ér át a nyelv túlsó oldalára), akkor nincs baj. Azóta mi a helyzet? Elmúlt a zsibbadás?
2014. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondtam a rendelöben ott helyben,ki se szálltam a székböl,még zsibog a fejem,a házidokim szerint ideget ért :( nagyon rossz érzés
2014. dec. 6. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!