Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jelenség a normális és...

Melyik jelenség a normális és így marad ez?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim tesióra előtt szoktak panaszkodni hogy fáradtan nem szeretnek tesizni meg h milyen fáradtak közben meg stb. Én pont fordítva vagyok ezzel ha mozgok akkor felélénkülök az allergiás tüneteim, álmosságom, fájdalomérzetem eltompul és sokkal jobban tudok figyelni és a reflexeim is gyorsabbak lesznek. Egyébként nálam majdnem állandó az álmosság mivel korán kelek reggelente és sokat utazok + gyakran előfordul h éjszaka közepén felkelek de szeretem a tesiórát mert olyankor feldobódok.

Másik kérdésem az lenne hogyha testmozgáskor sokkal éberebb leszek meg hasonlók akkor részegségre is ugyan így hat ez a jelenség? Képes eltompulni/vagy a szervezet elnyomni a részegséget? Nagyon érdekelnek engem a szervezettel történő folyamatok fizikai munkavégzés közben esetleg ha tud valaki valami ilyen dolgokkal foglalkozó oldalt akkor belinkelné nekem?

(Hozzátenném hogy nem én vagyok a legerősebb az osztályomban van aki kondiba jár én viszont csak itthon szoktam dolgozni)



2012. dec. 22. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 1. kérdésre: Azért dugul ki az orrod, vagy jobban érzed közben magad, mert felmegy a pulzusod, a vérkeringés is felgyorsul. Mintha innál egy jó erős kávét.
2012. dec. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor más miért panaszkodik? Szimplán csak lusta dög??? Mert így igaz betegen is szeretek mozogni mert kidugul az orrom...
2012. dec. 23. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!