Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Óriási gennyzacskó, mit tegyek?

Óriási gennyzacskó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Borzasztó fájdalmaim vannak. Két egymás melletti fogam volt rossz, évekkel ezelőtt gyökérkezelték mindkettőt. Most hatalmas gennyzacskó gyűlt össze alatta, ami már kívülről, oldalról is látszik az arcomon. Feszít, és nagyon fáj. Emiatt kihúzták az egyik, teljesen leépült és tönkrement fogmaradványomat, hogy az alatta lévő genny ott is ürüljön, valamint a másik fogam teljesen meg van nyitva. Jönnek is fölfelé a gennydarabok, csak nagyon lassan a gennyzacskó méretéhez képest. Megbolondulok, pokolian fáj! Erős fájdalomcsillapítókon élek. Kiürül ez magától vagy szájsebészet lesz a vége, ott felvágják, és kiveszik végre? Fogorvosom szerint még várnom kell, csak alig bírok. Azt sem tudom, mitől gennyesedett így el.
2014. dec. 10. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:
És mégis mire számítottál az évtizedek alatt, amíg jól elhanyagoltad a fogápolást?
2014. dec. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert is kaptál, antibiotikumot, akkor pár nap alatt elmúlik az erős fájdalom.
2014. dec. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj normális orvoshoz, nem is értem miért küldtek már el szájsebészhez. Hogy így feldagadt és gennyes, az nem normális. Első, ha már megtörtént a baj, akkor hiába írod neki, h mosson fogat....
2014. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!