Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső bölcsességfog húzása,...

Orosházi Ramón kérdése:

Felső bölcsességfog húzása, ill. a szájpadlásba adott injekció mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Kb fél éve szenvedek azzal a foggal, már szinte a fele el van szuvasodva, és egyre gyakrabban fáj. Egyszer már ki akarta húzni a fogorvos, de akkor nem engedtem, viszont most eljött az ideje. Mivel még soha nem húztak fogamat,kicsit izgulok, hogy mire számítsak, elsősorban az érdekelne, hogy az injekció mennyire lesz fájdalmas, utána meg elvileg már úgysem érzek semmit. Hallottam hogy szájpadlásba is adnak érzéstelenítőt felső bölcsességfognál, az mennyire szörnyű?
2014. dec. 11. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A szájpadlásban injekció kellemetlen bőven, de utána nem éreztem semmit :D
2014. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kibírható. A szúrás pillanatában picit rossz, utána már semmit nem érzel. Mondjuk ahova én járok most ott bekenik az ínyt eperízű érzéstelenítő zselével, így az injekciót sem érzem soha. :)
2014. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!