Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat az összes fogam...

Mitől fájhat az összes fogam a szám bal oldalán? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egy pár hete nagyon megfájdult a fogam, nem is egy, hanem az egész bal alsó állkapcsom. Elmúlt, és utána hetekig nem volt semmi gond, most megint fáj. Olyan mintha az összes fogam a bal oldalon fájna, pedig (látszólag) nem lyukas egyik sem, rendszeresen mosom őket természetesen. Ezen kívül nagyon érzékeny az a rész ha hideg ételt eszem, nagyon fáj. Lehet, hogy ínyprobléma, vagy jön a bölcsességfogam?


(azt ne írjátok légyszi, hogy menjek el fogorvoshoz, már kértem időpontot, de addig is hátha van itt valaki aki tapasztalt már ilyet)



2014. dec. 16. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem bölcsességfog
2014. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is sanszos, hogy nő egy kellemesen impaktált bölcsességfogad, vagy amire kisebb az esély, hogy begyulladt egy fogad gyökere és az sugárzik ki. De megfelelő szájhigiénia mellett erre igen kicsi az esély.
2014. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!