Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen színű gumit kérjek a...

Milyen színű gumit kérjek a fogszabimra?

Figyelt kérdés
holnap kapok fogszabályzót. de nem tudom, hogy milyen gumit kérjek rá... a szemem színe: zöldes szürkés kékes, tudom furán hangzik, de változó színe van! én eddig arra gondoltam, hogy egy világoskék egy lila... ha esetleg van egy menő színkombináció, írjátok le! amúgy én az a gördeszkázós, skate cipős lány vagyok, szóval valami nagyon zsír színkombinációra lenne szükségem!!!

2014. dec. 22. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a színkombináció nem lenne túl előnyös még akkor sem ha ilyen vagány csajszi vagy.Maradj az egy féle színnél....próbáld ki először mondjuk a kéket aztán következő alkalommal pedig egy másikat,mondjuk lilát:) Nekem rózsaszín volt mindig különböző árnyalatokban persze úgy hogy minden alkalommal egy féle.Imádtam:D 20/L
2014. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Itt a Karácsony: Piros+arany :D
2014. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Átlátszó nincs? Én is nagyon vagányan néztem ki anno, de a fogszabályzó nem az a dolog, amit érdemes ilyen extrém színekben hordani, arra ott van a ruha, haj, stb.
2014. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Csak fehéret ne kérj, az én orvosom mesélte, hogy egy lánynak feltette, majd fél óra múlva jött vissza, hogy cserélje ki, mert már most túrós fogúnak csúfolják...
2014. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Azt hiszem h turkizkeket kerek. De szerintetek kerjem egyszeruen vagy kerjem ugy h keresztb elegn s gumie, hogy egy brektten ketto gumi legyen vagy hogy egy hosszu gumival legyen korbecsavarva a sor?
2014. dec. 22. 13:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs fogszabályzóm, de ha lenne akkor türkiz és sötétrózsaszín színkombinációt kérnék, szerintem az néz ki legjobban.
2014. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Azt majd az orvos dönti el, hogy a gumit hogy teszi fel. Amikor húzták nagyon hátra, akkor nekem egyben volt a gumi az első négy fogamon fölül. Később váltottunk csak az egyes gumikra, amikor a fogak már a helyükön voltak.
2014. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
#3 az átlátszó néz ki a leghülyébben. Úgyis mindenki látja, hogy fogszabályzója van, akkor meg minek azon mesterkedni, hogy hátha nem veszik észre? Kb ugyanaz a kategória, mint a szilikonpántos melltartó...
2014. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
8 Szerintem nem ugyanaz, a fogszabályzó egyértelműen látszik, de nem érdemes kiemelni egy neon színnel. Ez ugyanolyan, mintha valami nem előnyös rajtad azt sem célszerű kiemelni. Semmi gond nincs a fogszabályzóval, nyilván szükséges is, csak nem érdemes úgy csinálni, mintha valami iszonyat menőn nézne ki.
2014. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogy utalom amikor ket vagy tobb szemeszemely elkezd veszekedni azon h valvalyon kinek van igaza!
2014. dec. 22. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!