Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájhat a fél arcom fogmeder...

Fájhat a fél arcom fogmeder gyulladás miatt?

Figyelt kérdés
Kedden húzta ki a doki a a felső 6os fogamat, azóta kegyetlen fájdalmam van azon az oldalon, nem a fog helye hanem fél fejem, halántékom, tartom, arcom, fülem, állkapocs csontom. Semmilyen fájdalom csillapító nem hat, flektor, cataflam stb. még csak nem is csillapítják...végig szenvedtem már napokat, de úgy érzem már nem bírom, még beszélni is nehezemre esik. Kedden lesz újra a fogorvos...szerintetek ez az lehet? néztem a sebet ilyen fehéres valami van benne.
2014. dec. 26. 20:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és egy nagyon picit meg van dagadva az arcom, nem feltűnő de én látom, plusz a szemem is fáj, könnyezget azon az oldalon és kicsi kellemetlen szag jön a számból.
2014. dec. 26. 20:27
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja... elfertőződött, vagy esetleg maradt benne gyökér, fogdarab, vagy ilyesmi... és bizony emiatt lehet az összes panaszod. Egy ilyen fog a füledet, szemedet, arcüregedet, mindent be tud gyullasztani. A rossz szájszag pedig egyértelműen a gyulladás jele. A fehér valószínűleg genny. Igen nagy mértékben elromlott ott valami! Én nem várnék keddig, menj ügyeletre!!
2014. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
egy utóbbi húzásnál is volt ilyen gyulladásom, de akkor hatott a fájdalomcsillapító, amint ment ki a hatása már vettem is be a következőt...de most, épphogy enyhül...
2014. dec. 26. 20:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy húzás nem kismiska, de ennyire nem kellene utána szenvedni. Eléggé meg is járhatod, ha elfertőződik, vagy benn marad valami, akkor tisztítani kell, különben tályogos lesz. Ha az egész fejed fáj, akkor nem volt tiszta munka. Mindenképp meg kell mutatnod valakinek, és nem kedden, mert addigra széthasad a fejed.
2014. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is ez van.

Mi lett veled végül?

2019. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Be volt gyulladva a fogmeder. Visszamenzem beinjekciózta, kikaparta, kitisztította a sebet és gyogyszeres pasztát rakott bele ami magától jött ki kb 1 hét utan megkeményedve. Amint azt belerakta minden fájdalmam megszűnt.
2019. aug. 25. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

nekem is ez van, de nekem már benőtt a seb.

ha azt újra felvágja, kikaparja, nagyon fog fájni?

iszonyúan félek

2019. okt. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem fogod érezni, beinjekciózza érzéstelenítővel előtte. Nem fájt.
2019. okt. 15. 06:25
 9/12 anonim ***** válasza:

És utána fáj?

Az a baj, hogy már annyi cataflamot szedtem az utóbbi időben, hogy a gyomrom is fáj :(

De a fog helye hónapok óta fáj.

2019. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uh jó sokáig halogatod hogy elmenj. Utana nekem mar nem fájt.
2019. okt. 16. 06:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!