Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájhat a fél arcom fogmeder...

Fájhat a fél arcom fogmeder gyulladás miatt?

Figyelt kérdés
Kedden húzta ki a doki a a felső 6os fogamat, azóta kegyetlen fájdalmam van azon az oldalon, nem a fog helye hanem fél fejem, halántékom, tartom, arcom, fülem, állkapocs csontom. Semmilyen fájdalom csillapító nem hat, flektor, cataflam stb. még csak nem is csillapítják...végig szenvedtem már napokat, de úgy érzem már nem bírom, még beszélni is nehezemre esik. Kedden lesz újra a fogorvos...szerintetek ez az lehet? néztem a sebet ilyen fehéres valami van benne.
2014. dec. 26. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem halogatom, voltam már kb ötször. De mindig elküldtek, hogy még sokáig fájhat..
2019. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Jessus akkor jó kontár a fogorvosod..nekem megnézte és egyből mondta hogy mi a gond.
2019. okt. 18. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!