Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az metsző és az első fogam...

Az metsző és az első fogam közötti rész elkezdett kicsit elszíneződni, feketedni, és pár napja azt vettem észre, hogy mintha lyukas lenne, de nem vagyok benne biztos. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ezzel mit tud kezdeni a fogorvos? Ugye meg tudja úgy csinálni, hogy ne látszódjon semmi? (Mármint az elszíneződés.)

Annyi még, hogy rendesen mosok fogat, ápolom a fogaimat és a többi szép fehér, egészséges, évek óta semmi gond nem volt velük (járok félévente fogorvoshoz).

Mindenképpen el fogok menni orvoshoz, ma már fel is hívom hogy időpontot kérjek, csak gondoltam felteszem a kérdést, hátha van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, okos válasza. :)

Köszönöm előre is! :)


2014. dec. 31. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szorosak az egymás melletti fogak, akkor lehet kettő között szuvasodás, ma már vannak olyan tömőanyagok, mivel meg lehet úgy csinálni, hogy ne látszódjon.
2014. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogselymet nem használsz?
2014. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


2. : Nem, nem. Lehet ez a baj??

2014. dec. 31. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!