Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi vizsgálatra lenne...

Fogorvosi vizsgálatra lenne szükségem, de pénzem nincs magánorvosra, van bármilyen tb által fedezett fogorvos?

Figyelt kérdés
Nő a bölcsességfogam, és szeretném megnézetni, hogy nem-e oldalra nő, mert érzem, ahogy nyomja a fogsorom, folyamatos feszülés van a számban. De egyetemista vagyok, nincs pénzem fogorvosra, van bármilyen ingyenes lehetőség?
2015. jan. 5. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, ahová körzetileg tartozol lakhely szerint, ott a fogmegtartó kezelések, húzás, fogkő-eltávolítás, rtg, stb. ingyen van.

Vagy Pécsen, Szegeden, Debrecenben, Pesten, ha a klinikára mész, ott is biztosan fogadnak.

2015. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztk.
2015. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol van tb-s fogorvos. Ahogy minden más orvos is.
2015. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, körzeti fogorvoshoz mehetsz, ha budapesti vagyok akkor ajánlom a Semmelweis klinikáját. 8. kerületben van, nekem a 11. kerületbe szól az ideiglenes lakcímem, simán besétáltam és mégcsak meg sem kérdezték miért ide jöttem, miért nem a saját kerületembe.
2015. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

jó persze, mindenhol van, csak aztán a legtöbb olyan, hogy az ember utólag megbánja még a gondolatot is, hogy oda fordult. ne vicceljetek már, ismeri bárki az állami fogorvosi állapotokat?


na de ennek ellenére, ha sehogy nem tudod megoldani, mindenképp egyetemi klinika rendelőjét ajánlom, ott még valamennyire talán várhatsz minőségibb ellátást, de egy egyszerű sztk-st semmiképpen!

2015. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valamiért úgy tudtam, hogy fogorvosból nincs sztk. A Semmelweis klinika elég közel van, akkor oda megyek.
2015. jan. 5. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

48%-os, fogorvosnak tanulok, anno én is jártam SZTK-s rendelésen, azóta sem bántam meg. Ráadásul a nyári gyakorlatokat sem a klinikán csinálom, hanem körzeti rendelőben és teljesen korrekt volt minden. Délelőtt a TB-s beteget látja el a doki, délután vagy másnap meg a magánbetegeit. 5-6 orvos munkájába láttam így bele és egyik sem tett különbséget a TB-s és magánbetegei közt.

Persze nyilván vannak olyan rendelők is, ahol katasztrofális a helyzet, de erre meg azt tudom mondani, hogy utána kell érdeklődni.

2015. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!