Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan fehérítsem a fogaimat...

Hogyan fehérítsem a fogaimat ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sárga és fehér foltok vannak az alapból kicsit sárgás fogaimon. Erre rátettek egy fogszabályzót. Hamarosan leveszik és tudom, hogy lepolírozzák, de attól félek, hogy nem múlnak el tőle a foltok. Fogszabályzó levétele napján el lehet menni fogfehérítésre?

És hova menjek vagy milyen módszert válasszak, ha igazából nekem az a lényeg, hogy emberi, egyszínű fogaim legyenek?


2015. jan. 11. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
jodozott só 1teás kanálnyi (60ft kg tesco) és egy kis menta ezt keverd össze lanygyos vízzel és kevergesd a fogkeféddel. jó alaposan mósd meg vele majd a marádékkal öblisd át.
2015. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van fogszabályzóm. Nem tudom magánorvosnál vagy-e, de "nálunk" a levétel után valamennyire fehérítenek is. Szerintem már egy fogkő leszedés is sokat fog segiteni, egyébként szerintem a fogorvost kérdezd meg erről:)De nekem is nagyon sárgák lettek a fogaim a fogszabi óta.
2015. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!