Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az a dudor az ínyemen?...

Mi az a dudor az ínyemen? (afta után, helyén)

Figyelt kérdés

volt egy aftám az ínyemen elől és az szépen eltűnt. reggel nemvolt már semmi ott, fájdalmat nem éreztem mostmeg este arra lettem figyelmes hogy egy kemény dudor van a helyén, körülötte vörös és a dudor tetején egy piros pont


mivel kezeljem? sós oldat esetleg kamilla tea féleség? afta elleni szer (glycosept) jó rá? vagy hagyjam majd lemegy? gondolom gyulladásban van


nem fáj amúgy


2010. febr. 6. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt vmi hasonló csak leghátul a szájpadlásomon. Voltam szájsebészeten, ct-n nem tudták mi az, miközben voltam a háziorvosomnál h meg vagyok fázva , írt fel augmentint, ahogy szedtem 2-3 nap alatt elmúlt az a csomó. És azóta nem volt, úgyhogy csak ezt tudom ajánlani.
2010. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az afta helyén általában be szokott gyulladni.az afta elleni szert használd rá és 2-3 nap múlva el fog tűnni
2010. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, reggelre már el is tűnt már csak a helyét érzem :D (este eléggé megrémültem)
2010. febr. 7. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!