Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi baja lehet a számnak?

Mi baja lehet a számnak?

Figyelt kérdés
nem tudom valaki volt-e már így, de nekem kb fél éve folyamatosan kicsrepesedik az ajkam akármivel kenem is be. (labellot és hasonló drogériákban kapható ajakápolt nem használok mert úgy tudom hogy szappant tartalmaz és mégjobban kiszárítja) És nem is ez a legnagyobb problémám hanem az hogy az ajkaim belső részén a számban az ínyem vagy nem tudom hogy hívják ezt a területet fehéressé vált és hámlik, jön le róla a cucc ha megdörzsölöm fürdés után. Nem akar megjavulni és nagyon zavar, esetleg valaki volt már így és ha igen mit tanácsol? Ha orvoshoz szeretnék menni milyen szakorvoshoz menjek?

2015. jan. 17. 20:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem menj el a házi orvoshoz és ô megmondja milyen szakorvost keress fel
2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász.

A kicserepedés ellen akkor mivel kened?


Amúgy csak így elöljáróban annyit, hogy én is állandóan a kiszáradt ajkakkal küzdöttem, a legnívósabb krémekkel kentem, de csak nem múlt el. Aztán a háziorvosom mondta, hogy ne kenjem egyáltalán. Egy hétig nagyon szar volt, utána megjavult és soha nem száradt ki azóta :)

2015. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia . A szárazság a vízhiány miatt van , sok tea víz nyers lédús gyümik és rostok hoznak rendbe . Krém felületi megoldás ...
2015. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) amint tehetem elmegyek a házi orvosomhoz!

Hogy mivel kenem a számat? A patikában ajánlották, az a neve hogy Nuxe, most fogyott el, nem rossz de amivel tényleg nagyon jól lehet hidratálni az a Forever Lips terméke :)

2015. jan. 17. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Húúú, a Nuxe az nem semmi márka! :)
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon úgy hangzik mint a szájpenész...természetesen fogorvoshoz menj.

bórax-glicerines ecsetelőt fog felírni.

2015. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!