Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egyik napról a másikra elkezde...

Egyik napról a másikra elkezdett fájni jobb oldalt az ínyem! Lehet összefüggéssel azzal hogy most nő a bölcsességfogam (félig már megvan) de a bölcsességfogamtól 3 fognyira csak az ínyem fáj! Ez most mitől? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A bölcsességfognál ez tök természetes. Amikor nő, mindenhová kisugározhat a fájdalom. Nekem a fülem, szemem is fájt tőle, de az első fogaim is.

Van neki hely, hogy szépen kinőjön? Érdemes lenne egy panoráma röntgent csináltatnod, mert lehet, hogy nyomja a többi fogadat, torlódnak emiatt, ezért fáj...

Nekem pl. a röntgen mutatta ki, hogy ferdén nő, így összetörte volna a többi fogam, de így még időben kiműtötték...

Fájdalomcsillapításra jó az alkoholos szájöblögető, ez kellemesen lezsibbasztja. Vagy lidokainos szopogatós cukorka (tantum verde). Vagy végszükség esetén otthon lévő alkohollal (pálinka, vodka, whiskey) is bedörzsölheted az ujjaddal. /nem vicc, működik, nekem sem volt itthon mindig szájöblögető.../

2015. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!