Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fölső jobb...

Kevin576 kérdése:

Nagyon fáj a fölső jobb oldali 3-mas. Megoldás?

Figyelt kérdés

Tegnap délután az egyik pillanatban a másikra elkezdet fájni a fogam.. elég erősen lüktettet fájt, nem ijedtem meg tőle..Viszont mára már erősebb lett a fájdalom.

A fogam jó állapotú! Nincs tömve, nincs kilyukadva, sűrűn ápolom őket. Mellesleg az inyem sincs begyulladva.. Mi lehet ez? Netán valami vírus? Forduljak a fogorvosomhoz? A válaszokat Előre is köszönöm!



2015. jan. 14. 15:26
 1/5 anonim válasza:
Igen fordulj fogorvoshoz, de lehet egy arcureg gyulladas kisugarzasa is.
2015. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyél rá jégkockát vagy merítsd egészen hideg vízbe. Ha igen jelentősen csökken a fájdalom, akkor lehet, hogy megindult a fogideg elhalása. Ez metszőfogaknál előfordul és 2-3 nap alatt lezajlik, utána 10-15 évig inden további nélkül elvan és kezelést nem igényel.
2015. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam amit a 2. személy írt. És igen hideg vízbe mártottam a fogam és enyhült a fájdalom..

Akkor biztosan ne forduljak a fogorvosomhoz? Elfog múlni?

2015. jan. 14. 16:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Most megyek a patikába veszek GINGISOL ilyen iny, és szájápolási betegségekre van veszek egyet :)
2015. jan. 14. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
menjél a fogorvosodhoz, de ha ki akarja húzni, vagy gyökérkezelni akar, akkor inkább kérdezz meg egy másikat is, mert nagyon sok az idióta brom orvos, aki seperc alatt tönkreteszi a fogat a semmiért.
2015. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!