Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogbeültetés?

Mennyibe kerül egy fogbeültetés?

Figyelt kérdés

Sajnos túl sokáig húztam így a letört fogamon már csak a kihúzás segített.A szemfogam mögötti fogról van szó. Nagyon zavar ha mosolygok látszik hogy ott nincs fogam. Nem szeretném lereszelteti a mellette lévő fogakat mert ugye csak így lehetne rá rakni koronát.

Van valakinek tapasztalata hogy mennyi egy fog implantátum illv hogy fáj e?


2008. aug. 21. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogy kb. 120-150e Ft/db áron csinálják, és állítólag nem fáj jobban, mint egy foghúzás.
2008. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi infót cáfolnám, a nagynénémnek volt, és két hónapig fájt neki, nem is voltak biztosak benne a dokik, hogy megmarad, vagy kilökődik. Nem mindenkinek bírja a szervezete.

Az ár tényleg 120E körül kezdődik, de a felső határ a csillagos ég..

Csak akkor csinálják meg, ha jó a szájhigiéniás állapotod, tehát előtte meg kell minden más rossz fogat csináltatni.

2008. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindennel együtt kb 100e volt az implantátumom 2003-ban. Kicsit fájt pár napig, de utána (és azóta) olyan, mintha a saját fogam lenne... Nem bántam meg, sőt!
2008. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ez érdekes.....Nógrádmegyében 20000-25000Ft/db....
2008. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem koronának, hanem hídnak hívják amit Kérdező, említesz. Nekem letört egy fogam, lecsiszolták majd erre húztak 1 db fogat, és az íny alatt ragasztották. Ezt hívják koronának. Kérdésedre válaszolva, az én fogorvosomék 130.000-ért csinálnak egy implantátumot, a titán beültetése után 4 hónapot várni kell hogy kilöki-e a szervezet, utána húzzák rá a porcelánfogat. Náluk így működik, viszont ez évtizedekig fog, ha ezt választod.


Utolsó hozzászóló, amiről írsz hogy ennyibe kerül az nem implantátum, hanem korona. Az kerül kb. ennyibe.

2008. aug. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!