Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után hetekkel kezd...

Fogtömés után hetekkel kezd el fájni a fog, hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Két felső örlő vagy rágófogamat tömték, az egyiket 5,5 hete, a másikat 3 hete. Nagyon közel vannak egymáshoz, talán pont egymás mellettiek és nem tudom pontosan melyik, de mintha a 3 hete tömött fájna mikor ráharapok és ha hideg étel meg édes éri. Utána megszűnik, de amint újra rágok ott vagy hideg éri akkor közben nyilall. Ez mitől lehet? Fogorvos nézte és külsőleg nem lát semmit ami indokolná... annyit mondott várjunk egy kicsit vele, de nem tudom meddig normális ez ha egyáltalán normális. Eddig azt olvastam csak hogy rögtön utána kezdődhet fájás, de nem hetekkel a tömés után...

2015. jan. 28. 20:48
 1/2 anonim válasza:
nagyon is lehetséges, vagy a kezelés nem volt jó a tömés alatt, vagy kellene gyökérkezelés, ami baromian fáj, nekem is volt már ilyen, pl most is van egy ilyen fogam, októberben volt betömve, és érzékeny maradt.
2015. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor röntgent szoktak csinálni, mert könnyen lehet, hogy nem pucolta ki rendesen, és így bezárt oda egy kis baktériumot, vagy mégis kell gyökérkezelés. Nekem a fiaim fogai rendre tömés után néhány héttel gyulladtak be úgy, hogy meg kellett nyitni, hogy kifolyassák a gennyet. Aki fogorvosként csak kívülről nézi és nem foglalkozik vele, azt ott kell hagyni.
2015. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!