Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért büdösek a fogaim?

Miért büdösek a fogaim?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Az egész család genetikailag alapból rossz fogakat örököl. Én minden nap 3szor megmosom, sokszor volt olyan hogy 2szer, de sose hanyagoltam el, szóval az a minimum volt. Van 4 tömött fogam, és 1 gyökérkezelt, nem is azok a büdösek kizárólag. Mikor ebéd után mosom meg, és mielőtt az este ismét megmosnám, este ha végighúzom az ujjam a felső és alsó fogsoromon és megszagolom, konkrétan büdös.

Ez most tulajdonképpen azt jelenti hogy minden fogam rossz? o.O Mert olyasmit olvastam, ha egy fog belülről rohad és fekete, akkor büdös. De nekem annyira még nem is sárgák, és vannak teljesen egészséges fogaim, amelyek sose fájnak. Akkor miért büdös?


2015. jan. 31. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Azon még nem gondolkodtál, hogy nem a fogaid büdösek, hanem a szád, és nem a fogaid okozzák, hanem mondjuk a gyomrodból jön fel vmi?
2015. jan. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet refluxod van.
2015. jan. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, most utána olvastam, hogy mi az. Kizárásos alapon, ha nem ez, akkor okozhatja más valami a számban?
2015. jan. 31. 01:38
 4/6 anonim ***** válasza:
fogselyem és szájvíz is sokat segíthet.
2015. jan. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet az ínyeddel van gond, az lehet inkább büdös. Fogköveket le szoktad legalább évente szedetni? Használj fogselymet és menj fogorvoshoz fogtisztításra.
2015. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szájvíz,orbit.Kerüld az sztks-s fogorvosokat,3 havonta cserélj fogkefe fejet,forgós fogkefét használj.Lehet hogy büdöset eszel nem?Vagy büdös szájú emberrel érintkezel?Amalgánok azok a tömések?Vigyázz,nekem egy volt le is tört,ki is kellett húzni.A cigarettát dobd ki.És tanulj meg rendesen fogat mosni.Lehet rohad a szád vagy szájrákod van xddddd.Na viccet félre téve kérdezz meg róla egy magánfogorvost,ha megteheted.Csak könyörgöm ne menj vele sztkba,mert szerint azért van...
2015. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!