Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a fogam-ínyem, de...

Nagyon fáj a fogam-ínyem, de nem merek orvoshoz menni. Napi kb.4-5 algopirynt is beszedek, de nem igen hat:s Leginkább akkor fáj, amikor fekszek. Ha ülök vagy állok, akkor tompán, de kibírhatóan fáj. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több éve nem mostam fogat, és most elkezdeni sem merem, nehogy mégjobban fájjon.


Köszönöm a segítséget.


2015. jan. 31. 04:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te hülye vagy...
2015. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A sok gyógyszertől még a gyomrod is fájni fog, sürgősen menj fogorvoshoz, mert ha már ennyire fáj, akkor gyulladásban van, ez magától nem múlik el, sőt, egyre rosszabb lesz.
2015. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Pedig kedves kérdező el kell menni fogorvoshoz!!Hidd el én ugyan ebbe a cipőbe jártam és húztam halasztottam féltem és a végére volt 7lyukas fogam..

Mindenképp menj el mert ha ki jösz akkor csak jobb lesz!!tudsz majd aludni nem kell gyógyszert szedni stb.:)

2015. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs választásod. Esetleg a Dunába ugrasz, mielőtt megőrülsz és magad tépkeded ki fogóval a fogad :)
2015. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha elkezdem újra mosni a fogamat? Akkor mennyi idő mire elmúlik?
2015. jan. 31. 08:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni. Csak gyermeki lélek képzeli, ha elkezd fogat mosni, akkor a szuvas lukak begyógyulnak. Egy jó kis gyulladástól meg konkrétan a falba fogod majd csapkodni a fejed. Azért a doki előtt moss fogat, nehogy elokádja magát szegény.
2015. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért okádná el magát te szerencsétlen?:D
2015. jan. 31. 10:35
 8/11 anonim ***** válasza:
több éve nem mostad milyen szaga lehet a rohadó fogaidnak meg a lerakódott rohadó kajamaradékoknak.
2015. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van. Nem tettem hozzá, hogy nagyrészt Listerinen éltem, fogmosás gyanánt.. Megjártam már az orvost, és semmi extra, csak gyulladás..fáj, de azt mondta h antibiotikumozzam es jo lesz.
2015. jan. 31. 11:45
 10/11 anonim ***** válasza:
és hány lyukas fogad van?
2015. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!