Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne ha bevennék 4...

Mi történne ha bevennék 4 algopirynt egymás után?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lenne benned 4 algopyrin. Honnan tudjuk hogyan reagálna rá a szervezeted? Hülye kérdésre csak hülye választ lehet írni.
2012. szept. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi vagy rosszul lennél tőle. Passz.
2012. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer fogam miatt sokat vettem be. Éjjel arra ébredtem, hogy ver a víz, mintha 2 vödör vízzel lelocsoltak volna, 4. lépés után, se kép se hang, fejem meg csattant a padlón. Felkeltem. 2.lépés után megint csattant a fejem a padlon. Ismét felkeltem, álló helyzetemben hanyatt estem. Felkeltem be másztam az ágyba. Reggelre már jobban voltam, párna és takaró tiszta vér volt, belenéztem a tükörbe, fejem csúnyán összetörött.
2012. szept. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* bemásztam
2012. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
semmi... kamasz koromban egy nagyon durva fogfájás miatt egy nap alatt beszedtem az egész dobozzal és még csak a fájdalom sem múlt el... másnap tele lettem piros kiütésekkel.
2012. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi, ahhoz hogy üssön egy doboz is kevés lenne, úgy vannak már a mai gyógyszerek kitalálva. Viszont, mivel az Algopyrin leviszi a vérnyomást, alacsony lehet tőle, én például alapból nem szedhetek, mert így is brutál alacsony, ezzel még rosszabb lenne.
2012. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne légy barom, és tartsd be a használati utasítást. Tönkre mehet egy életre a májad!!!
2012. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!