Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hüyleséget csináltam. Bevettem...

Hüyleséget csináltam. Bevettem 2frontint és egy algopirynt? Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

0.25-ös frontin volt..

alkotói válságba vagyok már 3hete..és szörnyű érzés.. már annyira elvagyok keseredve..nemtudok smemit se festeni, se írni.. nyomasztó érzés..és elborult az agyam

16L


2011. márc. 29. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
neked két pofon kéne,nem frontin!!!!!!!! idióta!!!! adnék neked olyan alkotói válságot... ennyitől szerintem max jól bekábulsz,annyi bajod lesz! pedig megérdemelnél egy seggberúgást!!!!!!!!!!! :@ alkotói válság,szörnyű érzés mi? hülyegyerek...
2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, kialszod magad. A nyugtató egy gyengébb fajta.

Máskor ne csinálj ilyet. Még annyit tehetsz, hogy sokat iszol, hogy jobban kimossa a szervezetedből.

2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért 16 évesen még nem kéne ilyen hatalmas problémák miatt mártírnak állni.. Mi lesz veled, ha majd igazi gondjaid lesznek??
2011. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:) nem lehet.
2011. márc. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fiatalok is lehetnek ketsegbe esve. Kiirta a problemajat a kerdezo, aztan jottek a jobbnal jobb valaszok...esetleg egy ici pici tanacsot adhatok? anelkul, hogy mas lehurrogjon? vagy engem is feneken akarjanak rugdosni? Megprobalom...Kedves kerdezo! Valoban hulyeseget csinaltal...ilyen meg lesz...hires emberekkel is megtortent. A nyugtato csak pillanatnyilag "oldja" meg a helyzetet. masnap a problema ugyanott lesz. Epp ezert talan jobb lenne kikapcsolodni, jarni a termeszetet es megcsodalni a tavaszt...az otletek majd jonnek anelkul, hogy rajuk gondolnal. szerencset kivanok Neked!!
2011. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
persze,utolsó,biztasd még... igenis,le kell hurrogni,csodálom,hogy az édesanyja nem kapott sokkot,bár gondolom annyi esze nem volt,hogy elmondja neki,mekkora baromságot csinált! és igenis le kell cseszni ilyenért,mert rohadtul el vannak eresztve a mostani "kamaszok"!azt hiszik,övék a világ mert elmúltak 12 évesek... ne jöjjön itt alkotói válsággal, amikor valami nem megy,nem kell erőltetni,ennyi! én is írok,és érdekes módon,amikor nem jön az ihlet, nem kapkodom be a frontinokat, de még csak nem is iszom, egyszerűen pihentetem a dolgot... nehogymár én legyek a hülye,mert kimondom a véleményem! idejött kérdezni,akkor viselje el a lecseszést,ha már a szülei nem tették vagy teszik meg...
2011. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mar neharagudj elobbi!!!el nem tudom kepzelni miket irsz de a szokincsedbol itelve nem vagy valami irodalmi zseni!!! es igenis szerintem eloszor is meglehet szepen magyarazni barkinek, hogy tevedett, meglehet keresni ra kozosen a megoldast es nem egybol letoljuk meg itelkezunk!!!
2011. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Fiatalok is lehetnek ketsegbe esve." Ezzel teljes mértékben egyet értek, de szerintem olyan szempontból az első "lebaszása" is helyénvaló (és nem mellékesen, ő is megválaszolta a kérdést, hogy nem lesz a kérdezőnek ennyitől komolyabb baja), hogy ez tényleg egy kissé.. hát inkább hiszti következménye, mint valódi problémáé. Ismerek nagyon nehéz sorsú kamaszt, aki olyan családi háttérrel van megáldva, hogy csoda, hogy bírja, persze ő is sokszor pengeélen táncol... Na, most aki leírja, hogy az alkotó válsága miatt szed be mindenféle gyógyszert, ami után rögtön aggódik, hogy ennek mi lesz a következménye, annak szerintem gyógyító erejű lehet egy seggberúgás is.
2011. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valami hallucinogén esetleg? Vagy keress egy hajléktalant, hogy szeretnél vele egy hétre cserélni, és add oda neki a lakáskulcsot, te meg vonulj a híd alá egy hátizsákkal. A végére garantáltan el fog múlni a válságod.
2011. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pofozkodó hozzászólóval egyetértek.
2011. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!