Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt, felső, állandó...

Felnőtt, felső, állandó fogszabályzó mennyibe kerül mindent beleértve ( kezelés, készülék)?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Állandó fogszabályzó 80000.- ft-tól a csillagos ég,függ a készülék típusától.Az aktíválás 4000-12000.- között mozog, rendelője válogatja.Az,hogy csak felső kell abban felnőttként ne nagyon reménykedj.Az alsó és felső állkapocs összehangolása és a harapás beállítása nagyon fontos.
2015. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,én 100eket olvastam. Nekem egyszer már volt fiatalkoromban, de újra visszaálltak a fogaim,és ez nagyon zavar.
2015. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon változóak az árak. Budapest Dentalban ahova járok például 250-350ezer/állkapocs között vannak az árak típustól függően, viszont nincs külön díj az aktiválásért.
2015. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érden 3000 aktiválásonként (2-3 havonta, és nekem lassan 3 éve van) ha valamit pl konstrukciós hidat tesznek be az olyan 5-6 ezer. A készülék maga (átlátszó, zafír, felső) 250.00+ valamennyi még az első fogakra kb 30 rugó
2015. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!