Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit ajánlotok kellemetlen...

Mit ajánlotok kellemetlen szájszagra?

Figyelt kérdés
Hiába mosom rendszeresen a fogam valamiért 2-3 óra elteltével érzem a kellemetlen szájízem és szájszagom.

2015. febr. 6. 22:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szivesen, majd írj, hogy mi a helyzet! :)
2015. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan hogy tüsszentésnél jött ki olyan büdös, fehér cucc, de most hiába nyomkodtam fültisztítóval nem jött semmi. Valamit rosszul csinálok?
2015. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem a mandulakő a gond. 5 évesen kivették mindkettőt de köszi a segítséget
2015. febr. 7. 10:33
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem fog mindig kijonni olyan cucc, csak ha eppen van benne. En altalaban erezni szoktam a lehelletemen meg a szajizemen ha van, es akkor nyomkodom.


Kerdezo, akkor megmosod a nyelved mindig? Meg ha megmosod lemosod rola normalisan utana a fogkremet? Nekem regen ez okozott problemat. Remelem megtalalod mi okozza a panaszt! :(

2015. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fogorvost ajánlok. Ha rendszeres és alapos fogápolás mellett is szájszagod van, akkor az valami problémára utal. Ha nem fogászati, akkor belgyógyászati oka lesz.

A fogmosás legyen tényleg alapos, normális fogkefével, sikáld át mindig a nyelved is, és használj fogselymet és szájvizet (listerine-t én is ajánlom, én csak ezt érzem elég hatásosnak, de próbálkozhatsz más fajtákkal is). Tüneti "kezelésnek" meg használj rágót vagy mentolos cukorkát. De suliban is lehet fogat mosni, a mosdó megléte ugyanis előírás, viszel fogkefét meg fogkrémet és kész.

2015. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!