Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Majdnem egy hete fáj a kihúzot...

Majdnem egy hete fáj a kihúzott fogam helye, mit csináljak már?! Fájna ez inkább a dokinak!

Figyelt kérdés

A héten,kedden húzta ki az az idióta a felső bal nagy őrlő fogamat. Le volttörve, meg lyukas volt de nem fájt,csak hát ki kellett húzni.. Az a barom akkora krátert csinált soha nem gyógyul meg.

Szinte alig csinált valamit 1panoráma röntgen 3 tömés 1 húzás és már 71 000 nél tartok :D még a bal alsó nagyörlőt kell betömni és akkor mondhatni hibátlanok a fogaim..multkor a jobb alső örlöt tömte meg az előtte lévőt.mondjuk azon szinte nem kllett dolgozni.

Ha ez a húzás kedd óta fáj.. Akkor a bölcsesség fognál mi lesz?! 10 hét?! Erősködik,hogyki kellhúzni,de én mondtam hnem! De ő meg magyarázza,mert ő mindent megtud..mi lesz annira ütős,hogy ne érezzek fájdalmat?! Mert az algo flex az gyerek gyógyszer kb semmit nem ér! Próbáltam a teafiltert még annyit sem ért,meg bolondulok inkábbmaradt még volnaott az a fog,nem volt akkor semmi fájdalom. Nem tudom mit tegyek már megbolondít!


2015. febr. 14. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj vissza hozzá, ha tényleg nem csillapodott semmit a fájdalom, elképzelhető, hogy foggyökér maradt bent és begyulladt (Dalacin jó rá, ha így van, ha lement a kúra, ki kell vésni.)

Ezeket a kezeléseket (tömés, húzás) a körzetileg illetékes fogorvos ingyen csinálja, ha sokallod a pénzt.

2015. febr. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam egybe jött ki a fog, ahogy kellett,csak szerintem az is közrejátszik,hogy össze vissza rángatta. Pont,hogy ezért nem megyek a helyi meg körzeti orvoshoz,mert az még inkább nem foglalkozik majd azzal,hogy hogyan csinálja.
2015. febr. 15. 03:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fáj, akkor menj vissza, lehet begyulladt a seb.
2015. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A foghúzás orvoslás szempontjából MŰTÉT!

Több fog rövid időn belüli eltávolítása pedig traumát okoz. A foghúzás gyógyulási ideje 6-10 HÉT!


A bölcsességfogak helye gyógyul be a leggyorsabban (1-3 nap), ennél még a jobb lent 1-2 és bal lent 1-2 is egy gyökerűek is lassabban gyógyulnak!


Minőségi helyen 1 panoráma +3 tömés + 1húzás nem 71 ezer, hanem 110.000 HUF ;DD


algoflex?! teafilter? mért nem chilis bab meg pálinka?! az is kb mint tűzre benzin xDD

Használj flector rapig 50 mg granulátumot

2015. febr. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék arra a minőségi helyedre.. Úgygondolom Budapest 2. Kerülete elég minőségi!
2015. febr. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!