Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 15 évesen mozog a fogam?

15 évesen mozog a fogam?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,utolsó fogváltásom kb. 3 éve volt!

Most vettem észre,hogy mozog az egyik kisőrlőm,azóta kb. a sírás kerülget.Alapból semmi bajom nem lenne,ha nem emlékeznék rá szín tisztán,hogy a nagyőrlőim már tutira kiestek.Az mondják,a nagyőrlőkkel 15 évesen még nincs olyan nagy baj,viszont a kisőrlőimnek már 4-5 éve el kellett volna tűnni. A rosszabbik esetben ez már 4-5 éve el is tűnt,de akkor mi lesz:(

(Tenném hozzá zárójelbe,azért vagyok totál kétségbe esett,mert elég csúnya teremtés vagyok,és az egyetlen dolog,amit szerettem magamom az,hogy legalább a fogaim szépen állnak,és nem kell fogszabályzó,viszont ha ez már csontfog,akkor kb. minden reményem elvesztem. :( )

Bízhatok benne,hogy ez még tejfog??


2015. febr. 15. 09:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az volt életem egyik legnagyobb élménye,hogy hátulról vadászgattam ki 10-11 évesen a fogamat,szóval ezer százalék,hogy én valamit onnét kiszedtem. Na mindegy,ahelyett nőtt új,az már a múlt :D
2015. febr. 16. 07:44
 12/13 anonim ***** válasza:
De nyugi már, ne gyárts elméleteket és ne diagnosztizáld magadat. Menj fogorvoshoz!
2015. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menj fogdokihoz, egy röntgen mindent kiderít. Mozoghat attól is, hogy még tejfog vagy attól is, hogy fogköves vagy és beteg a fogágyad. A nagyőrlőid meg biztos nem estek ki, mert 20 tejfoga van egy gyereknek és azok között nincsenek a nagyőrlők.
2015. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!