Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már 4 napja fent van felül a...

Már 4 napja fent van felül a ragasztott fogszabályzóm, de még mindig nem tudok rágni vele, valaki volt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta 2 nap után már rághatok. A válaszokat előre köszönöm.

2015. febr. 16. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete van fent. Rágni tegnap óta tudok, harapni viszont még mindig felejtős. Marad az összevagdosás és úgy rakom be a kaját a számba.
2015. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor marad a koplalás és a levesek, aztán reménykedek a fejleményekben :D És nem féltél elkezdeni rágni? Nekem olyan érzésem van, mintha ki akarnának esni a fogaim.
2015. febr. 16. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Rágásnál semmi gond. Addig terhelem amíg nem érzem, hogy fáj. Amúgy harapásnál az első fogaimnál hamarabb érzem, hogy nem terhelném inkább. Az őrlők egész rendben vannak, csak néha picike kattogás/pattanás van rágás közben, meg olyan érzés, mintha "puha" lenne a fogam, de le van tojva. :) Azért durva dolgokkal nem terhelem, nehogy lepattanjon a brekett, de legalább már nem kell botmixerrel széttrancsírozni mindent, mint az első 3 napban. Harapni ne nagyon akarj, a rágás szerintem hamarabb kéne, hogy menjen.
2015. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ma rakták fel és lehet hogy én vagyok más, de tökéletesen rágok és harapok. Mondjuk egyelőre kicsit óvatosabban kezelem a dolgot mert fáj meg minden de nem vészes. magánnál csinálták vagy sztk-ban? én magánnál voltam és adott egy listát mit nem ehetek vagy amit igen azt hogyan. azt mondta ahogy érzem úgy egyek de bevallom nem értem ezt a sok rémtörténetet. nekem egyáltalán nem vészes:)
2015. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magánnál csináltattam, még mindig nem igazán rágok, olyan érzés, mintha gumiból lennének a rágófogaim :S
2015. febr. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!