Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog növekedésénél láz?

Bölcsességfog növekedésénél láz?

Figyelt kérdés

Elkezdett kibújni a bal felső bölcsességfogam és 2 napja sajog, plusz minden nap tornáztatnom kell a számat h szépen nyíljon, fájdalom nélkül. Helye van, ha jól látom, a gond az, hogy belázasodtam. Náthás is vagyok, tehát lehet, hogy influenza, de addig nem tudok fogorvoshoz menni, míg nem leszek jobban....


Valakinek volt már láza sima fognövekedésnél? Meddig tart? Mennyi idő után tudok végre dolgozni menni?


Nagyon köszönök minden hasznos infót!


Üdv.: 23/N



2015. febr. 16. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon édes lehetsz, de ilyen "fognövekedési láz" nincs. Inkább húzd el a pici s3gged az fogászatra beutalóért, h szájsebészeten kihúzzák ;DD
2015. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tévedsz, első válaszoló. Nekem mind a 4 bölcsességfogam kinőtt és mind a 4-nél volt lázam is.
2015. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!