Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz fog okozhat megmagyarázh...

Rossz fog okozhat megmagyarázhatatlan arc fájdalmat?

Figyelt kérdés
Az állkapcsom és szemem környékén szoktam tompa fájdalmat érezni, van egy szuvas fogam, a szemfogam melletti

2015. febr. 20. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
A fogad miatt úgyis el kell menned fogorvoshoz. Kérdezd tőle.
2015. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A háromosztatú arcideg pont arrafelé fut, okozhatja.De miért nem kezelteted, ha tudod, hogy szuvas. Magától nem gyógyul be.
2015. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Okozhatja, de veszélyes..

Gócpont..stb..

Csináltasd meg a fogad

2015. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, okozhatja.
2015. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

...nem kertelek, be vagyok sz..rva a fogorvostól, még sose voltam (na jó, a gimiben, de akkor nem találtak semmit)


köszönöm a válaszokat

2015. febr. 20. 23:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Én jobban be lennék szarva egy felszúrandó arcüreggyulladástól, vagy inkább a szövetelhalástól a gyulladt fogad miatt, a csontgyulaldástól, és ennk következtében kialakulhatő daganatos betegségektől.

Persze minden csak eshetőség, de megelőzhető

2015. febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként mitől félsz?

Még gomiben sem talált semmit...tehát nincs saját tapasztalatod..

Nekem is gimi után kezdtek el romlani a fogaim..

Volt gyökérkezelésem is mar, semmi extra..csak kellemetlen, hogy az ember szajában patatnak, és niytva kell tartani, én sem szeretem,de félni..sosem értettem..

Egy szuvas fog jobban fáj, ha fáj, mint annak megcsináltatása hidd el!


Nem vettem észre hogy nagy a baj, én idő miatt halogattam, azt hittempoci lyuk,maztan jött a nyillalás, még csak be sem dagadt az arcom, megis pánikszerűen kerestem a surgős fogorvost,mmert csillagokat láttam,,

Egysbként 6e lett volna,mígy már27e volt...tehát anyagilag is jobb nem huzni..

Bátorság

2015. febr. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorító szavakat :)
2015. febr. 21. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Mielőbb menj el fogorvoshoz, meg kell röntgenezni, nekem is volt olyan fogam, amitől arcüreg fájdalmam is volt, lehet gyökérkezelni kell azt a fogat. Addig menj, míg elviselhető a fájdalom és nem okoz szövődményt, magától nem gyógyul meg a rossz fog, sőt egyre rosszabb lesz és a végén még ki kell húzni.
2015. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!