Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jövö hét hétfőn (március...

Jövö hét hétfőn (március 2-án) lesz rögzített fogszabályzóm, és szeretnék minél több fontos információt. Nagyon izgulok, felszeretnék rá készülni. Mit ehetek? Mennyi ideig fog fájni? Stb.11/L

Figyelt kérdés
Előre is köszi mindenkinek, aki válaszol. :)
2015. febr. 26. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Fájni nem sokáig fog pár nap /hét.


a beszéded furcs lesz pár hónapig is akár :)

2015. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hu, nem gondoltam, hogy ilyen hamar jön majd válsz! :) Értem, majd hozzászokok. Nem fog sokáig tartani? (Míg hozzá szokom, a beszédhez) Nagyon furcsa?
2015. febr. 26. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Hamar hozzászoksz. Furcsa lesz az elején, majd amikor lekerül sok hónap után, majd az lesz a furcsa. :)

Hivatalosan ragadós ételektől (karamell, rágó) tartózkodnod kell, bár én nem szabtam határokat, problémám se volt vele. Egyedül annyi, hogy az almát nem haraptam, ezen kívül semmi szabály. :) Előre vegyél egy fogköztisztító kefét (Rossmann), ez kelleni fog.

2015. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kérdést és választ találsz itt is, ha használod a keresőt, most lusta vagyok ennél többet írni. Viszont javaslom, hogy youtube-on keress rá arra, hogy "pitypingpang". Egy cuki csaj mesél hónapról hónapra az élményeiről, tapasztalatairól ahogy halad a kezelése.
2015. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nagyon jó videók főleg amit tegnap rakott fel. Az nagyon vicces :)
2015. febr. 27. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!