Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhatja a fájdalmat?

Mi okozhatja a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok és kb. Február 12-én voltam fogorvosnál,azzal a gondal,hogy jobb oldalon hátul széttört a fogam és fájt az ínyem közvetlen a "végén".Betömte és azt monda lehet nől a bölcs.fogam.Ha tükörbe állok és benézek a számba akkor látom azt a betömött hátsó fogat amire panaszkodtam és az mögött az ínyben látok egy fehér fogdarabot.Lehetséges,hogy az a bölcsfogam?


kb. Már 1hete minden nap be kell reggel vennem 1 fájdalomcsillapítót,mert fáj ott hátul valami.(max 2 csillapítót veszek be egy nap,de néha nem is kell..)



Eléggé félek a jövőbeli következményektől,ha lesznek.Szerintetek elmennyeg fogorvoshoz?Néha épphogy csak érzem a fájdalmat,de néha a fülem is belefájdul.Szájzáram még nem volt.


Előre is köszönöm!



2015. márc. 2. 16:13
 1/1 anonim válasza:
Szóval igen, nő a bölcseségfogad, és igen kvrvára tud fájni, de ettől nemkell besz@rrni.
2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!