Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés előtt kifúrja, és...

Fogtömés előtt kifúrja, és úgy hagyja egy hétig ez Normális dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem, ma voltam fogorvosnál egy hete nagyon fájt a fogam azért csak ma mentem mert mára kaptam időpontot, azt hittem hogy lyukas a fog bementem kaptam injekciót elkezdte fúrni, és mondta hogy a belseje a fognak rohadt, es hogy tiszta baktérium, büdi is volt ahogy fúrta, mondta a doki hogy így hagyja kifúrva és jövőhéten menjek vissza, teljesen kifúrta a fogam közepét, csak a két széle maradt meg de az is nagyon vékony! Ez igy normális? És gyógyszert sem adott! Félek hogy a baktérium bele kerül a szervezetembe... szerintetek?

2015. márc. 9. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért hagyta nyitva, hogy a genny távozni tudjon, szívogasd a fogad és nagyon vigyázz, hogy ne menjen bele étel, csak a másik oldalon egyél.
2015. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, normalis. amugy nem szimplan tomest csinal, hanem gyokerkezeli a fogat
2015. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont most neztem meg jobban, a fogamban gyanítom hogy ideiglenes tömés van es mellette a fogban van egy pici lyuk hagyva,ami teljesen az ínyig van... szerintetek igy jo?
2015. márc. 9. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az egy hét kicsit sok idő... eddig két magánrendelőben dolgoztam hosszú ideig, egyik helyen sem hagytuk nyitva több napra, nemhogy egy hétre.

Legalább egy ideiglenes tömést rakhatna rá pár nap múlva, hogy ne sértse fel a nyelved vagy a buccát.

És ilyen esetben mi írunk gyógyszert is. Alapjáraton 2 nap alatt ki kell tisztuljon, aminek ki kell. Az öblögetés ebben az esetben ajánlott.

2015. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolso!olvasd ujra! A fog, amit megnyitott, abban van ideiglenes tomes, es a mellettelevoben nincs. En ugy tippelem, hogy a mellettelevoben is volt, csak kieshetett.

Amugy nem hiszem, hogy a kerdezo tudja mi az a bucca (orca)

2015. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!