Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék, de nincs...

Fogyni szeretnék, de nincs akaraterőm, általában egy hétig (vagy kevesebb) ideig tartom magam a dologhoz. Nagyon szeretnék lefogyni, mindig úgy érzem, hogy most sikerülni fog, de mégsem. HOGY LEHETNE AKKOR HOGY HOSSZÚ TÁVRA MENJEN A DOLOG?

Figyelt kérdés

2014. márc. 23. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyni akarsz-de nincs akaraterőd.

Akkor itt veszett fejsze az ügy.

A fogyáshoz ugyanis az egyik legfontosabb, hogy az embernek legyen akarata és kitartása, hogy az adott diétát vagy mozgásformát betartsa.

Amennyiben ez nem teljesül, úgy lefogyni sem fogsz.

És mi adhat hozzá akaratot? Tűzd ki a célt magad elé, hogy miért akarsz lefogyni. Mert egészséges akarsz lenni, jobban akarod magad érezni, vagy bele akarsz férni kisebb méretű ruhákba, vagy jó érzéssel akarsz a tükörbe nézni, vagy valakinek tetszeni akarsz és azért akarsz lefogyni, vagy bármi. És azért a célért kitartással és akarattal harcolj!

2014. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van. Gondold át az életed. Én három hónapja kaptam észbe. 15 éve kellett volna. 30 éves vagyok, és most jött meg az eszem. Állandóan rosszkedvű, depressziós voltam, belemerültem az önsajnálatba, és teljesen motiválatlan voltam.

Ép testben ép lélek, ahogy mondják. Ha beteg a tested, akkor beteg a lelked is. A túlsúly pedig akár tekinthető is betegségnek. Szeretnél véget vetni ennek?

El kell döntened, hogy dagadt lúzer akarsz lenni, aki depressziós, egészségtelen, vagy szeretnél normális életet élni, egészségesen, jókedvűen. Nincsenek csodaszerek, csodadiéták, és az étel megvonása sem vezet semmi jóra. Amire szükséged van, az egy gyökeres életmódváltás, ami egészséges táplálkozásból és sportból áll. Nekem egy ismerősöm ajánlotta a Sárga kapszula című könyvet, ami sajátos stílusban, de röviden és érthetően leírja, mit kell tenned.

Január óta folyamatosan változtatom meg az életem, és az eredmények elképesztőek. 6-7 kg-ot fogytam, de nem is ez a legnagyobb szám, hanem ahogy érzem magam. Jó a kedvem, már nem lesütött tekintettel gyalogolok, a gondolotaim sokkal pozitívabbak. A depressziónak nyoma sincs, és egyre motiváltabb vagyok, hogy végérvényesen felszámoljam a korábbi életvitelem.

Végj bele, és ne vissza se nézz. Sokan megcsinálták már, Te is képes vagy rá. S Te életed, csakis Te tudod megváltoztatni, senki és semmi más nem fogja. Vedd a kezedbe az irányítást, és tegyél érte, hogy elérd a célod.

2014. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt hozzátenném, hogy ez nem reklám, ez a könyv ingyen letölthető, a testépítés alapismereteivel foglalkozik, de nem csak nekik szól.
2014. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!