Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az őrület szélén vagyok, nem...

Az őrület szélén vagyok, nem értem már mi folyik itt?

Figyelt kérdés

Elmentem a fogorvoshoz még februárban, kihúzták az egyik fogamat.


Aztán 1 hétre rá betömték egy másik fogamat, fénnyel kötödő töméssel, aminek hihetetlenül csúcsszuper felülete van... de a belső oldalon, ahol a fogam és a tömés találkozik nyers, nincs eldolgozva, és nagyon zavar! Ezzel mit tud csinálni a fogorvos? Megint betömi? Vagy szimplán megtudja oldani hogy ott ne legyen ilyen? Csak mert amit betömött az már egy rosszul tömött fog volt!!!


Aztán a kihúzott fogamban benne maradt egy gyökér!!! Nem zavar már, nem is fáj, majd megmondom neki is! Most azzal is mi lesz? Kihúzza vagy sebészet?


Ez az a "havi 1x jöhetsz tömetni" típusú fogorvos mert számára így ingyenes... nem értem. Az biztos, hogyha a rosszul tömött fogamra is 1 hónapot mond, én ott helyben lecsapom, mert 1 év garit kell hogy vállaljon!


Szóval e-hónapban már nem látnak szívesen a rendelőben, mivel még nem telt le az az 1 hónap, és még van egy fogam amire kaptam már időpontot...


Az a baj, hogy az a fogam, az nagyon zavar, folyton piszkálom, mivel érdes, mármint a nyelvemmel és hihetetlenül megtud fájdulni a fejem tőle, mert belefárad az agyam a piszkálásába.


A benőtt fogamat, amire azt mondta: "ne nyúljunk hozzá" nem is említeném, rad7-es elvileg (azaz jó szuvas), félig benne van az arcüregembe - mondjuk erészről tényleg nincs probléma, mert "még" nincs panasz - de vérzik napi szinten mondhatni és duzzad is néha. Most legyen ez a legkevesebb...


2015. márc. 21. 22:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Láttam hogy vak is vagy, de akkor segítek, ez nem is volt kérdés egyébként amire rátértél, csak megemlítettem.


Ezzel mit tud csinálni a fogorvos? Megint betömi? Vagy szimplán megtudja oldani hogy ott ne legyen ilyen? Csak mert amit betömött az már egy rosszul tömött fog volt!!!


Aztán a kihúzott fogamban benne maradt egy gyökér!!! Nem zavar már, nem is fáj, majd megmondom neki is! Most azzal is mi lesz? Kihúzza vagy sebészet?

2015. márc. 23. 22:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de kaptál választ, a sok felesleges mimdentjobbantudok kötözködésre írtam, hogy mégis miben tudnánk segiteni.

Leírom harmadszor is akkor, hogy elmehetsz egy másik fogorvoshoz, vagy megkérdezheted a fogorvos válaszol rovat szerzőjét. Csak azt javaslom, ott már ne bíráld felül a szakember véleményét.

2015. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondtam én hogy nem kaptam választ?


Te állítod hogy nincs kérdés, ezért elkezdesz beszélni arról, hogy az ég kék a fű zöld... hát köszönöm, minthogy inkább magadban tartottad volna az okosságaidat.

2015. márc. 24. 12:06
 14/15 anonim ***** válasza:

Normális helyre kell járni . Azért fizetni kell,az igaz,de inkább nem ennék két hétig,minthogy egy szétrohadt,fájó,félig kinőtt fogat tartogassak a számban ..

Erre nem lehet mást mondani . De ha neked az megfelel,hogy havonta egyszer ingyen szüttyögnek valamit a szádban,csak éppen még mindig szuvas,még mindig fáj,és még mindig sz@r akkor nem szóltam.

2015. márc. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom neked mi jött le ebből, de a felső benőtt fogamat nem kezeltetem le TB-s alapon. Ezt írtam is.


És se nem fáj, se nem annyira szuvas, hogy baj legyen belőle, hanem inkább az a "erősen szuvas, de még megjavítható" állapotban van - habár nem akarom megjavítani - mivel be van nőve és az állapota nem indokolja a javítását - illetve csak akkor javítanák meg, ha kihúznák.


Mellesleg már mikor kiírtam a kérdést, akkor bejelentkeztem egy panoráma röntgenre. A felső fogamnál már rég letettem róla, hogy majd tb-s fogorvos megcsinálja.

2015. márc. 25. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!