Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemrég tették fel a felső...

Nemrég tették fel a felső fogsorra való fogszabályzóm, és mindkét végen szúrnak a kiálló drótok. Mivel enyhíthetem? Részletek lent^^

Figyelt kérdés
Nemrég tették fel a felső fogsorra való rögzített fogszabályzóm, és a fogsorom két végén a drót konkrétan annyira szúrja a számat, hogy mindennek véríze van a sok apró sebtől.Ezt még a kezelés után rögtön jeleztem az orvosnak, de ő azt mondta, majd elmúlik hamarosan. Addig is mit ajánlotok,, mivel lehet enyhíteni a fájdalmat?

2015. márc. 24. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A dokid nem normális. A túlságosan kilógó végét mindig le szokták csípni, hogy ne szúrjon. De mivel a dokid - mint mondtam - nem normális, fogj egy-egy darab viaszt és nyomd rá a drótra, hogy ne szedje szét még jobban a szádat. Öblögess szájvízzel, sós vízzel.
2015. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viaszt nem kaptál? Azt kéne rányomkodnod oda ahol szúr. Ha nem kaptál akkor szerintem gyógyszertárban biztos kapsz, de DM-ben tutira van, én mindig ott veszem, a fogkeféknél találod. Picike dobozban van, mint egy negyed gyufásdoboz.
2015. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!