Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosnak illik süteményt...

Fogorvosnak illik süteményt vinni?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy kezelésre kellett járnom egy nagyon szuper rendelőbe. mindenki, beleértve az orvosok, és az asszisztensek is nagyon rendesek voltak velem, anélkül hogy egy árva forintot sem kaptak. így gondoltam ezzel meg lehetne hálálni így kollektívan mindenkinek. de nem ciki ez?

vagy esetleg valami mással?


2015. ápr. 10. 11:12
 1/6 A kérdező kommentje:
5szöri kezelésről volt szó, és még egyszer kell mennem.
2015. ápr. 10. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kedves gesztus! :)
2015. ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Határeset. Mivel ugye a süteményben található cukrok roncsolják a fogat, szóval pont fogorvosnak, a fene tudja. Persze az első ötletem az volt, hogy akkor legyen bonbon. De az ugyanez a kategória.

Szerintem most így hirtelen inkább egy doboz teát vinnék, olyat amiben többféle van. Olyat is lehet venni, aminek a doboza olyan, mint egy kínálódoboz, szerintem kollektív ajándéknak elég jó és nem is túl drága.

Vagy gondold át, miket láttál bent, lehet hogy abból tudsz ötletet meríteni.

2015. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ismerőseim szerint gáz, azt mondták, ha pénzt nem adtam, ne vigyek semmit :(

merthogy lehet hogy nem fogják elfogadni. mindegy lebeszéltem róla, engem tényleg csak a hála vezérelt.

2015. ápr. 10. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Házi sütit inkább ne, de vihetsz italt, kávét, bonbont.
2015. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy gáz lenne, ők se szentek.. Az én fogorvosom pl jóízűen falatozott egy tábla csokit, kezelés előtt. xd
2015. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!