Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Illik-e virágot vinni kórházi...

Illik-e virágot vinni kórházi látogatáskor?

Figyelt kérdés
Párom anyukáját megyünk meglátogatni és a szokásos gyümölcs mellet nem tudom, hogy vigyek-e virágot. Nem 10 szálas csokorra gondoltam hanem csak 1 szál valamilyen virág egy kis zölddel. Szerintetek vigyek? (nő vagyok)

2012. nov. 6. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2012. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez szép gesztus!
2012. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kórházba higiéniai okokból TILOS virágot vinni, akármilyen szép gesztus lenne. Nem fogják engedni, hogy otthagyd. (Meg lehetnek allergiások is a szobában.)
2012. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk biztos, hogy nem engedik bevinni, de szerintem minden kórházban így van. Inkább valami olvasnivalót vigyetek neki, vagy bármi olyat, amitől jobban telik az idő. Van aki köt, hímez, rejtvényt fejt, vagy fülhallgatóval rádiózik...
2012. nov. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!