Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvos megpróbálta kihúzni...

Fogorvos megpróbálta kihúzni a fogam, sikertelenül. Így szájsebészet lesz belőle. Mit fognak vele kezdeni? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Ennyire tudtam lefotózni. Tudom a többi fogam sem éppen a legjobb állapotban vannak. Kimondottan erre lennék kíváncsi, hogy ezzel mit fognak csinálni? Mennyire fog fájni?

Ha esetleg másik kép kell, talán tudok még készíteni.

Előre is köszönöm a segítséget!



2015. ápr. 12. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárhogy oldják is meg, nem fogod érezni, mert elérzéstelenítenik.
2015. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van. A próféta szóljon belőled :) xD

A foghúzásra is ezt mondták és rohadtul fájt :(

2015. ápr. 12. 22:45
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Ha jó helyre adja az injekciót és az érzéstelenítő mennyisége is rendben van, akkor nem érzel semmit.
2015. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megkalapálják,kivésik. Az elég rossz,de nem fogják tudni megfogni másképp,nincs meg a teteje a fognak.
2015. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én pont ma voltam fogorvosnál és nekem is húzta a felül a bal utolsót nekem is beletőrte de belefúrt és három darabba vette ki egyébként is igen erősek a fogam győkerei mindig megküszködik vele igaz hogy megkinóz de kiveszi azért járok ehez mert csak ez birja kíhúzni egy nagydarabb fárfi egyébként egyszer voltam nő fogorvosnál az nem birta nekemsem kivenní
2015. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már szerencsére végeztem. Nagyon fájt sajnos :/

3x kaptam érzéstelenítőt, de még így is. Elvileg éles fájdalmat nem kellett volna éreznem, de be volt gyulladva a fogam. De már szerencsére túl vagyok rajta és az orvos is rendes, normális volt, teljesen meg voltam elégedve vele. Mindent megpróbált, hogy ne fájjon

2015. ápr. 13. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!