Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés utáni fedőtömés,...

Gyökérkezelés utáni fedőtömés, hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Sziasztok az van hogy nagyon fajt a hatso 6os fogam ha jol emlekszem igy nevezte a doktor nő, injekciót adott aztán fúrta mondta hogy megszaladt benne a fúró mert a fog belseje teljesen szét van rohadva, és gyulladásban is volt, kitisztította rakott bele egy gyógyszeres tömést és rá egy hétre kellett vissza mennem, akkor gyökérkezelte, aztan még két hétig jártam gyökérkezelésre, most múlthét szerdán rakott bele egy gyökértömést, ami utána 1-2napig nagyon érzékeny volt de mára ez már elmúlt, most szerdán kell majd vissza mennem és akkor megcsinálja a fedőtömést, annak a folyamata érdekelne izgulok miatta, fúrni csiszolni és gyökérkezelni tűvel birizgálni ugye már nem fogja? Mert sok helyen olvastam hogy a koronát le csiszolják.

2015. ápr. 13. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már végleges gyökértömés van benne, akkor nincs mit tűvel birizgálni, az ideiglenes tömést eltávolítja, ez nem fáj, és betömi a fogad.
2015. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem a krédésed? Miért csiszolnának? Lezs rajta fogkorona?
2015. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!