Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fájdalom mentesnek kellene...

Fájdalom mentesnek kellene lennie?

Figyelt kérdés
Üdv! Valamiért nem igazán hat rám a fogorvosi érzéstelenítő, az orvos általában 2 adagot ad de attól még kegyetlenül fáj majd letöröm a szék karfáját, zsibbadni zsibbad a szám, sőt délutánra elképesztően megfájdul az arcom az érzésteleníő miatt. Nem arról van szó hogy ráparázok mert fiatal koromban mnden érzéstelenítő nélkül lazán végig ültem több fogam tömését, de most hogy van pár komolyabb lyuk amivel mélyre kell menni, na az borzalmas fájdalmakon megyek keresztül mikor fúrja majd bele szakadok.

2015. ápr. 21. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Lidocainos érzéstelenítő? Szerintem nem annyira jók. Régen soha semmit nem éreztem tőle. Nemrég szó szerint fájt. De van jobb csak tb alapu rendelokben nem foglalkoznak vele. Egyik maganrendeloben azt Hallottam az érzéstelenítőjük négyszer erősebb a lidocainnál. Gondolom mivel magán azért illik foglalkozni az ilyesmivel is.
2015. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!