Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúzatnám az egyetlen...

Ha kihúzatnám az egyetlen megmaradt tejfogamat, elkezdene nőni helyette a felnőtt fog?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és maradt még egyetlen egy tejfogam. Már lyukas, és mivel viszonylag elöl van, nagyon hülyén néz ki, ha mosolygok. Egyáltalán miért nem esett még ki magától? Szerintetek ez normális? Még csak nem is mozog. Ha kihúzatnám, akkor elkezdene automatikusan nőni helyette a másik?

2015. ápr. 26. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog kinőni a fogad. Nekem is volt egy tejfogam ami nem akart kiesni és kiderült a röntgen alapján, hogy a rendes csontfog aminek jönnie kéne, más irányba áll. Szerintem menj el röntgenre te is.
2015. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt kellett volna röntgent csináltatnod. Vagy teljesen rossz fele nőtt a fogad, vagy fogcsírád sincs. Utóbbit jó lett volna tudni és akkor jobban figyelhetsz a fogápolásra. De talán még menthető a fog, mielőbb menj vele orvoshoz! Ha nem menthető, akkor marad a pótlás. Röntgen és vizsgálat után tud neked a fogorvos kezelési tervet javasolni.
2015. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!